mage

Blizzard je za patch 4.2 že izdal izgled PvP armor setov za Season 10. Če vas zanima izgled teh armorjev potem kliknite na preberi več. Meni se nekateri seti zdijo podobni prejšnjim PvP setom in to so: Paladin, Death Knight ter Warlock. Izgled Hunter-jevega set me spominja na Samuraje, kar mi je všeč. Všeč sta mi še izgleda Druid-ovega, Priest-oveg  in Shaman-ovega seta. Set od Warriorja tudi zgleda dobro, ampak z tisto čelado zgleda kakor da bi imel okroglo peč oziroma kamin na glavi. Izgled Rouge-ovega seta mi pa ni prav kaj poseben. No, to je vsaj moje mnenje, kakšno je pa vaše oziroma kaj o teh setih mislite vi?

Več ...  
Raje ne bi začel dolgo razpravo o spremembah pri magih v Cataclysmu, saj so spremembe opisane v vsakem buildu ki nam ga Cunninbal predstavi, zato bom raje omenil manjšo ampak zanimivo novost ki jo bodo čarodeji Azerotha dobili.

V knjigi z uroki ne bomo več našli desetine "urokov" za odpiranje portalov ter teleportov ampak le dva - "Teleport" in "Portal". S klikom na enega izmed teh dveh, se vam bodo odprle vse možnosti portalov oz. teleportov, katere ste naučeni v tistem trenutku. To bo vsekakor polepšalo izgled knjige in kar je najpomembnejše, prihranilo bo bojne vrstice za druge uroke.